4 Травня, 2023, 16:40

У Вінниці психологи міських соцслужб провели “Маршрут безпеки” для майбутніх рятувальників ДСНС

В інтерактивній формі психологи розповіли ліцеїстам про профілактику ВІЛ/СНІДу, як навчитися дбати про свої здоров’я і безпеку.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, “Маршрут Безпеки” для 10-класників Ліцею цивільного захисту провела команда фахівців Вінницького міського центру соціальних служб. Захід провели на запрошення адміністрації Ліцею цивільного захисту. Участь взяли близько пів сотні ліцеїстів-першокурсників.

На п’яти локаціях в інтерактивній формі ведучі розповідали про профілактику ВІЛ/СНІДу, як дбати про свої здоров’я і безпеку.

На першій станції підіймали тему шляхів передачі ВІЛ/СНІДу.

Друга станція мала назву “Поруч з тобою”. Тут вирішувалося питання, яким чином може поводитися людина, яка отримала позитивний діагноз на ВІЛ/СНІД.

Третя станція “Питання/відповіді” – на ній обговорювалися питання, які найчастіше виникають по заданій темі.

На четвертій станції розглядалися питання контрацепції.

На п’ятій станції обговорювали ситуації, з якими може зіштовхуватися молода людина. Наприклад, питання наркотиків, або яким чином реагувати на ситуацію, наприклад, небажаної ранньої вагітності.

Головне завдання виставки – інформування та безпека української молоді, пояснює координаторка заходу Олена Гудімова:

“На сьогодні молоді люди дуже спотворюють тему здоров’я. Багато людей, які не хочуть зіштовхуватися з болем, нездоров’ям. Тому наше головне завдання – донести цю тему таким чином, щоб вона залишилася в них, щоб вони могли себе убезпечити. Коли це нав’язливо розповідають на уроках – це важко для сприйняття. А в ігровій формі воно сприймається досить добре”.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня