13 Липня, 2021, 15:41

У Вінниці пройде традиційний музичний фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST

XXV міжнародний фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST цього року триватиме протягом з першого по третє жовтня. 

Цьогоріч, за словами продюсерски фестивалю й заслуженої артистки України Ірини Френкель, цей фестиваль матиме назву «Джазовий порт». Що від слова «портал», означає перенесення в часі. Він презентує повний зріст українських джазових музичних колективів.

Крім цього, організатори фестивалю презентували, під час брифінгу «30 років у вільній країні лунає вільна музика — джаз!», освітній проєкт для молодих музикантів «Джазова не школа».

«Це мистецька резиденція неформальної освіти, головним результатом якої стане створення першого всеукраїнського сесійного джазового бенду. Учасники цього бенду стануть молоді музиканти від 16 до 27 років», – розповіла Ірина Френкель.

Такий проєкт створено за підтримки Українського культурного фонду. Набір триватиме з 4 до 25 липня, а презентація групи відбудеться другого жовтня.

VINNYTSIA JAZZFEST  — міжнародний фестиваль, який з 1996 року кожну осінь проводиться у місті Вінниця. У заході беруть участь джазові музиканти з України, Польщі, Швейцарії, Сполучених Штатів Америки та інших країн.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня