30 Квітня, 2021, 14:49

У Вінниці прапорщиків переатестували у майстер-сержантів

Близько два десятки військовослужбовців отримали нові військові звання після проходження переатестації. Проходив даний захід у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону. Про це повідомляє  АрміяInform.

Колишні старшини, прапорщики та старші прапорщики нині вже головні сержанти, штаб-сержанти та майстер-сержанти. Саме такі звання їм присвоюються згідно з Порядком проведення у Збройних Силах України та Державній спеціальній службі транспорту переатестації рядового сержантського і старшинського складу. Цей закон був затверджений торік наказом Міністра оборони.

Під час засідання до уваги брали характеристики кожного військовослужбовця. Окрім цього, з ними проводились бесіди, де кожен висловив бажання продовжити службу, і відповідно до чого було складено Аркуші бесід.

Голова атестаційної комісії подякував сержантам за їхній професіоналізм та сумлінне виконання обов’язків. Олександр Столяренко розповідає:

«Ви – незамінні помічники командирів. Ви отримуєте нові можливості. Закликаю вас не зупинятись на досягнутому і використовувати будь-яку змогу здобувати сучасні знання».

Останні новини

Новини

1 Червня
31 Травня
30 Травня