4 Серпня, 2020, 10:13

У Вінниці оновлюють двори багатоповерхівок механізмом співфінансування

В обласному центрі  цьогоріч зможуть відремонтувати прибудинкові території, які не були у плані. На них спрямують кошти, зекономлені на планових ремонтах дворів. Про це повідомили у мерії Вінниці.

«Нам вдалося зекономити кошти за підсумком уже виконаних робіт на прибудинкових територіях. Скільки прибудинкових територій і за якими адресами будемо ремонтувати, – поки невідомо. Наразі ми проводимо розрахунки. Однозначно будуть вибрані об’єкти, де активно до роботи долучаються самі мешканці і де найбільш необхідні  такі роботи», – прокоментував  директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Нещодавно ремонтники завершили роботи у дворах на вул. Порика,5 та просп. Космонавтів, 29. Наразі ремонті бригади працюють у дворах багатоквартирних будинків на вул. Порика, 11, Юності,31, вул. Порика, 15, вул. Литвиненко-Вольгемут, 31 та 31а,  вул. А.Первозванного, 26.

У роботи входять: заміна інженерної мережі, асфальтобетонне покриття, облаштування відмостки біля кожного будинку та благоустрій території. Роботи проводяться на умовах співфінансування з мешканцями: 70% оплачує міська рада, 30% – співвласники.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня