2 Травня, 2022, 9:57

У Вінниці на майдані Незалежності підняли прапор Баварії в знак солідарності – Сергій Моргунов

На майдані Незалежності поряд зі стягами Вінниці та України замайорів прапор Баварії. Це символічний знак солідарності і вдячності друзям з громад Баварії за допомогу і підтримку. Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Цей прапор передав мер містечка Роттенбух Маркус Бадер під час візиту до Вінниці минулого тижня. 23 квітня міський голова Сергій Моргунов зустрівся з мерами із Баварії. Вони привезли гуманітарну допомогу. Також у свої громади приймуть 30 людей з важкими захворюваннями, які потребують постійного медичного супроводу.

«Жителі округу, до якого входить громада, зібрали для Вінниці 136 тис. євро, також передали ліки, медичне обладнання, продукти. І готують наступний гуманітарний вантаж. Баварці вірять в силу українського народу і бажають нам перемоги», – говорить Сергій Моргунов.

Очільник міста додає, що сьогодні, в день Patrona Bavariae, в який баварці вшановують свою святу покровительку Матір Божу Марію, у Вінниці підняли прапор солідарності. За повір’ям, він приносить удачу і перемогу та оберігає під час воєн.

«Українці – приклад для нас, як треба любити свою країну і мати стільки мужності, щоб про неї говорив весь світ. Героїчна боротьба українців з російськими загарбниками дійсно об’єднала світ», – каже мер містечка Роттенбух Маркус Бадер.

Сергій Моргунов наголосив, що традицію підняття прапора Баварії на день Богородиці ми збережемо і в наступні роки. Вінниця цінує підтримку наших друзів і партнерів.

Останні новини

Новини

18 Серпня
17 Серпня