24 Жовтня, 2022, 11:26

У Вінниці ФК “Нива” переміг запорізький “Металург-2” з рахунком 2:0

Головний аутсайдер чемпіонату України з футболу (друга ліга) “Металург-2” прибув у Вінницю з лише одним очком в активі. “Нива”, розділяючи 5-6 місця зі “Звягелем”, мала 11 очок і серйозно претендувала на трійку найкращих.

Напевно, саме це надихало господарів, які вже на четвертій хвилині провели пристрілку по воротах “Металурга-2” (воротар накрив дальній удар Загорулька – несильний, хоч і точний), а також заробили кілька стандартів.

У відповідь Хуссін включився в центрі поля, протягнув м’яча метрів 20, але з правої ноги не влучив трішки в дальній нижній кут. Слідом неточний дальній удар записав у статистику матчу Кузьмович. А в відповідь здалеку пробивав Шевчук, зблизька – Загорулько. Коли граючий президент замикав подачу Петрука, Москович виручив запоріжців, – інформує пресслужба футбольного клубу “Нива”.

Вінницька "Нива" вдома перемогла "Металург-2" із Запоріжжя – 2:0

Проте в цілому перший тайм мав усі шанси завершитися без голів, аж поки Страдс у боротьбі з Загорульком вибив м’яча на кутовий. Один із численних корнерів (цього разу від правого прапорця) подавав Швець, а пішов на подачу один із найнижчих гравців ‒ Віталій Кольцов. Гравець зі школою “Шахтаря”, який раніше грав в УПЛ, вдало зіграв позиційно й переправив головою м’яча в сітку – 1:0. Другий гол при двох асистах для 28-річного півзахисника.

Якщо на другий тайм у гостей і були якісь плани, то спроби забити ударами з різних дистанцій, до яких вдавалися Хуссін, Бадецький і Рокотянський, не принесли успіху. Натомість, “Нива” завелася – і ось уже Москович метався по всьому карному майданчику. Але Швець і Кольцов не використали деякі помарки.

Грізні кутові

Грізною зброєю для вінничан стали кутові – навіть коли перша подача виносилася, йшли додаткові. Саме так сталося в епізоді з другим голом. Після повторної подачі Швеця почергово намагалися пробити по воротах Орнат, Кольцов і десь із третьої спроби Артур Загорулько зумів розстріляти ворота – 2:0. Четвертий гол для граючого президента в цьому році.

Треба сказати, що цей гол був напрочуд важливим – адже молодь “Металурга-2” активізувалася і за мінімальної різниці в рахунку ще й мала б усі шанси уникнути поразки. Коваленко з кута воротарського майданчика не влучив по воротах після одного з кутових, а Рокотянський – з добивання. Могли забивати й вінничани Кольцов і Мулик. Але рахунок не змінився.

“Нива” наздогнала “Реал Фарму”

Набравши 14 очок, “Нива” наздогнала “Реал Фарму”, проте тільки після всіх матчів туру стане зрозуміло, який вигляд матиме трійка лідерів за підсумками 8-го туру.