14 Липня, 2020, 13:16

У Вінниці до нової школи набирають учнів та шукають педагогів (ФОТО)

Вінницький міський голова Сергій Моргунов 14 липня відвідав школу №24, що у мікрорайоні Поділля. До кінця липня об’єкт здадуть в експлуатацію, а першого вересня тут розпочнеться навчальний процес. Наразі заклад наповнюють  шкільними меблями та обладнанням.

«У нас залишилося часткове встановлення меблів в їдальню, встановлення спортивного обладнання. Почали  ставити кондиціонери, інтерактивні дошки, проектори. Ми уже на фінішній прямій. Ми уже практично завершили меблювання початкової школи. Ми маємо 16 класних кімнат початкових класів, в початкову школу піде більше 700 діток.  На сьогоднішній день маємо 295 першокласників – це 10 класів, маємо п’ять других класів,  сім третіх класів, три  четвертих. Наразі педагогічний колектив ще не укомплектований. Вчителі можуть подавати свої резюме», – розповіла директорка гімназії №24 Наталія Климчук.

У Вінниці до нової школи набирають учнів та шукають педагогів (ФОТО)

Будівництво школи розпочалось в грудні 2015 року. Загальна вартість проєкту – 169,7 млн грн. Школа розрахована на 1200 учнів, має три поверхи.  На першому поверсі запроектована їдальня на 250 місць. Також тут розміщені три спортивних зали, у кожному передбачені роздягальні з душовими.

На другому поверсі розміститься бібліотека, читальний зал на 30 учнів, книгосховище, актовий зал на 356 місць. Для  безпеки перебування дітей встановлено 42 камери відеонагляду в самій школі та на території закладу. Облаштована система пожежної сигналізації та оповіщення.

Також заклад має сучасне спортивне ядро, яке включає поле для мініфутболу, майданчик з вуличними тренажерами, баскетбольну та дві волейбольні площадки, бігові доріжки, площадку для розминки та зону для глядачів. Для дітей початкових класів збудований дитячий майданчик.

У Вінниці до нової школи набирають учнів та шукають педагогів (ФОТО)

Міський голова  Сергій Моргунов зазначив, що будівництво школи було серйозним викликом, оскільки  це  вартісний проєкт.

«Ми ризикнули: п’ять років ми будували школу і сьогодні підійшли до завершення самого будівництва, і фактично запустили процес здачі в експлуатацію цього об’єкту.  Я вважаю, що команда міської ради, будівельників, інвесторів попрацювала досить ефективно. Для нас важливо, щоб тут було якісне навчання, щоб тут був відповідальний колектив, який надає якісні освітні послуги для наших маленьких вінничан», – сказав голова.

У Вінниці до нової школи набирають учнів та шукають педагогів (ФОТО)

Моргунов наголосив, що із загальної вартості проєкту 169,7 млн грн  майже 71 млн грн – це кошти міського бюджету, майже 70 млн грн – кошти Державного фону регіонального розвитку та субвенції на соціально-економічний розвиток і 26 млн грн – кошти інвестора.

У Вінниці до нової школи набирають учнів та шукають педагогів (ФОТО)

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня