22 Вересня, 2020, 12:12

У Вінниці будують нову мережу зовнішнього освітлення

будівництво

Нині у Вінниці на вулиці Гонти будують нову мережу зовнішнього освітлення. Її встановлять від вулиць Київської до Батозької, повідомляє Вінницька міська рада.

Як з’ясувалось, там встановлюють металеві опори та світильники з енергозберігаючими лампами. Нині роботи виконані на 85%.

Цьогоріч одним із найбільших інфраструктурних проєктів у Вінниці стало будівництво нової дороги по вулиці Гонти. Вона з’єднала Київську і Батозьку вулиці та розвантажила транспортні потоки. Загалом, протяжність дороги становить 2 кілометри 183 метри.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - budyvnytstvo-2.jpg
Будівництво велось у комплексі – облаштовані тротуари, велодоріжки, зливова каналізація. Тут створені якісні умови як для водіїв, так і для пішоходів. Окрім того, якісна інфраструктура важлива для розвитку економіки. У цьому районі вже працює кілька нових заводів. Завдяки кращому транспортному сполученню інвестиційна привабливість території зростатиме, і це може позитивно вплинути на розвиток економіки міста.

Наразі вздовж дороги будується мережа освітлення. Загалом тут передбачено 84 світлодіодних ліхтарів.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - budivnytstvo-3.jpg
Якісне вуличне освітлення – це передовсім комфорт та безпека мешканців, а також економія електроенергії, адже LED-ліхтарі споживають її на 30 % менше. Крім того, вони мають більший термін експлуатації, порівняно з іншими, та забезпечують кращу видимість для водіїв.

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня