13 Квітня, 2023, 13:58

У Вендичанах родина координатора МКГШ Анатолія Крижанівського пече паски бійцям на передову (ВІДЕО)

Родина Крижанівських у Вендичанах випікає паски на передову для захисників. Об’єднані ініціативою ГумШтабу, подарувати героям смак домашнього тепла взялись готувати десятки пасок. А з ними прагнуть передати енергетику, яка оберігає та рятує.  

Як і всі українці, сім’я дуже чекає перемоги, аби захисники повернулись до своїх родин, і могли разом святкувати Великдень.

Юні господині за спільною справою. Сестрички Амалія, Евеліна та Ніколєтта метушаться на кухні взявшись за роботу. Їхня родина взялась напекти десятки пасок на передову для захисників.

Розпочинають дівчата з приготування опари. За шеф-кухаря  – сімнадцятирічна Амалія. Кулінарія – її улюблена справа. І те, що вміє найкраще, зараз дуже потрібно українським героям. Зі своєю дружньою родиною вже не вперше підтримують проєкт Міжрегіонального гумштабу «Подаруй військовим смак домашнього тепла».

По-перше, все готую з любов’ю, а по-друге – це ж для наших хлопців, вони всі для нас рідні, ми всі їх любимо і тому готуємо з найкращими емоціями, – каже Амалія.

Господині на кухні мають надійного помічника, який допомагає з найважчим процесом  – замішуванням інгредієнтів та тіста.

Коли тісто готове, його ретельно вимішують і ставлять аби підходило. За один день дівчата роблять кілька замісів, тож процес випікання виходить безперервним. Рецепт для паски обрали, найулюбленіший і найсмачніший – дідусів, перевірений роками.

Пишається своїми такими вже дорослими, свідомими та добрими донечками матуся Ольга. Вона, як і всі українці, дуже чекає перемоги, аби захисники повернулись до своїх родин, і могли разом святкувати Великдень.

Це те, що нас зближує, що робимо разом, таке маленьке свято. І це тепло, яким хочеться ділитися з кимось, бо не завжди можна все сказати словами. А передати пасочку, яка ще й зроблена власноруч – це саме те тепло, яким хочеться ділитись, – говорить Ольга Крижанівська.

Енергетику, яка оберігає та рятує, хоче передати захисникам вся родина депутата обласної ради та координатора Гумштабу Анатолія Крижанівського.

Родина Крижанівських у Вендичанах пектиме паски кілька днів поспіль. Такою ж справою у всіх громадах Вінниччини займаються, як в сім’ях, так і на виробництвах – усі об’єднані ініціативою ГумШтабу подарувати смак домашнього тепла до Великодня на передову.

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня