18 Серпня, 2022, 10:39

У Центрі реабілітації для осіб з інвалідністю “Поділля” рятувальники Вінниччини провели комплексне безпекове навчання (ФОТО)

16-17 серпня рятувальники Вінниччини здійснили дводенне комплексне навчання персоналу та внутрішньо переміщених осіб, які нині перебувають у Державній реабілітаційній установі «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля».
Сапери частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ознайомили учасників тренінгу із видами вибухонебезпечних предметів, роз’яснили присутнім, як діяти у разі виявлення боєприпасів чи підозрілих предметів.
Особовий склад Медико-санітарної частини Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС на практиці та у доступній формі продемонстрував, як надавати першу допомогу людям, які отримали різноманітні травми, характерні зокрема і для бойових дій.
Фахівці Вінницького районного управління актуалізували знання присутніх у сфері пожежної безпеки – нагадали всім вимоги правил користування побутовими електроприладами, відкритим вогнем, довели основні причини надзвичайних подій, а також показали, як правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння.
За словами представника адміністрації Центру Олени Царенко, обізнаність персоналу з основами безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану набуває великого значення. А проведене рятувальниками дводенне навчання, безумовно, підвищить рівень безпеки як самих працівників, так і осіб, які сьогодні перебувають у закладі.
За інформацією Головного управління ДСНС у Вінницькій області
(без назви)
(без назви) (без назви) (без назви)
Рятувальники Вінни
Рятувальники Вінни Рятувальники Вінни
Рятувальники Вінни Рятувальники Вінни Рятувальники Вінни Рятувальники Вінни

Останні новини

Новини

29 Вересня
28 Вересня