У Шаргородському районі керівником осередку «Української Стратегії Гройсмана» стала ексголова РДА

Ексголова Шаргородської РДА Катерина Кедик стала керівником партійної  організації «Української Стратегії Гройсмана» у Шаргородському районі. Катерина Кедик понад два роки очолювала Шаргородську райдержадміністрацію, і на цій посаді зарекомендувала себе як виважений керівник, який вміє прислухатися до людей, адекватно сприймає критику, вміє цінувати професіоналізм. У Шаргородському районі її знають як людину принципову та небайдужу. П’ять разів земляки обирали її депутатом районної ради.

У Жмеринці міський голова Анатолій Кушнір очолив "Українську Стратегію Гройсмана" у

Нині Катерина Станіславівна – заступник директора сільського товариства з обмеженою відповідальністю «Хлібороб», в якому вона працювала ще до призначення на посаду голови РДА.

“Команда Володимира Гройсмана об’єднує небайдужих людей, які прагнуть бути корисними своїм містам і селам. У ній зібралися однодумці, які переконані, що успішну Україну слід починати будувати з успішної Вінниччини.Я хочу працювати в цій команді, тому радо долучилася до неї, – каже Катерина Станіславівна. – Зараз з ініціативи Володимира Гройсмана розробляють стратегії розвитку громад і всієї області, і я впевнена, що саме так потрібно планувати майбутнє. Вінницю, в якій свого часу Володимир Борисович був міським головою, уже кілька років поспіль визнають найкомфортнішим містом, а змінюватися на краще Вінниця почала саме під час його головування. Успішними були й чимало масштабних проєктів Уряду Гройсмана, саме він розпочав процес децентралізації в Україні – одну з найбільш успішних реформ”.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня