18 Липня, 2022, 11:21

У селі Калинівської громади, де знайшли прихисток багато переселенців, відремонтували дорогу

Для спільної справи діяли дружно. Міськрада надала суміш для підсипання дороги, приватні підприємці – техніку, а жителі дачного масиву зібрали кошти та замовили грейдера. Так в умовах воєнного стану жителі Калинівської громади відремонтували майже два кілометри дороги від Сальника до дач.

Про це поінформували у Калинівській міській раді

Ще взимку ми з міським головою виїжджали до дач у Сальнику та оглянули стан дороги. Тоді й вирішили ремонтувати цю ділянку дороги. Але війна внесла корективи у нашу роботу і через те, що на даний час немає можливості використовувати бюджетні кошти на ремонт доріг, ми вирішили діяти господарським методом. Василь Кіндратович допоміг нам з сумішшю для підсипання дороги. Використали чотириста двадцять одну тонну цієї суміші. Керівники місцевих приватних підприємств Дуднік Олександр (директор філії єлеваторний комплекс ПрАТ «МХП-Зернопродукт»), Золін Денис (підприємець) та Тертус Олексій (підприємець) надали техніку, а жителі дач зібрали кошти, за які винайняли грейдер, – розповідає депутат Хмільницької районної ради Юрій Шишман.

У Сальнику підсипали та грейдерували дорогу до дачного масиву

Сальницькі дачі розташовані за п’ять кілометрів від Сальника. Тут чотири з половиною тисячі дворів. Багато власників дач живуть на дачному масиві  постійно, також там поселилося чимало переселенців. Тому відремонтована дорога була для всіх вкрай необхідною.

Останні новини

Новини

1 Червня
31 Травня
30 Травня