13 Серпня, 2020, 9:47

У рамках Бюджету громадських ініціатив у Вінниці спорудили спортмайданчик (ФОТО)

Біля Центрального міського стадіону Вінниці завершили будівництво спортивного волейбольного майданчика. Спорудження об’єкта ініціювали мешканці довколишніх вулиць і подали проєкт на конкурс «Бюджет громадських ініціатив». Проєкт отримав 2028 голосів підтримки і став переможцем.

12-го серпня новобудову відвідав  Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Він зустрівся з ініціаторами проєкту і похвалив вінничан за  активність.

«Для нас дуже важливо, щоб люди були ініціативними. Це є елементом формування сильної територіальної громади. Тому дякую за активну позицію вінницьким волейболістам, за те, що об’єднались і тепер мають волейбольне поле, про яке давно міряли. Сильна територіальна громада полягає в тому, щоб самі вінничани брали участь у реалізації проєктів. У такому випадку нові об’єкти довше «живуть» – люди не лише слідкують за виконанням робіт, а й більше бережуть те, що було створено спільно», – зауважив  Моргунов.

У рамках Бюджету громадських ініціатив у Вінниці спорудили спортмайданчик (ФОТО)

За словами автора проєкту Євгенія Саричева, на новому майданчику можна проводити змагання європейського рівня.

«У Вінниці п’ять професійних волейбольних команд. У нас найбільше представництво команд у суперлігах, вищій лізі. Для професійних спортсменів такий майданчик дуже потрібний. З нами разом займається тренер збірної з Азербайджану з волейболу. Він підтвердив, що це поле дійсно європейського рівня. Я був закордоном і бачив, яку активну участь там беруть люди в місцевому самоврядуванні, щоб реалізувати ті проєкти, які потрібно саме їм. У нас люди ще не звикли до цього, але я пишаюсь тим, що я довів людям, що завдяки конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» ідеї можливо реалізувати», – сказав Саричев.

У рамках Бюджету громадських ініціатив у Вінниці спорудили спортмайданчик (ФОТО)

У мерії зауважують, що на новому майданчику можуть тренуватися та проводити волейбольні змагання як професіонали, так і аматори. Для палких вболівальників тут також є зручні місця.

Останні новини

Новини

24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня