У майбутній Шаргородській ОТГ працюють над “Стратегією 2030”

Нині у майбутній Шаргородській ОТГ працюють над розробкою десятирічного комплексного плану розвитку – «Стратегією 2030». Люди  самі визначають пріоритети та цілі подальшої роботи  для розвитку своєї громади. Ініціатором обговорнення стали ексголова Шаргородської РДА Катерина Кедик та експрокурор Вінницької області В’ячеслав Соколовий.
Шаргородчани беруть за зразок приклад Вінниці, яка вже шість років поспіль визнається найкомфортнішим містом в Україні завдяки команді Володимира Гройсмана, яка свого часу розробила, а потім успішно реалізувала «Стратегію 2020». — «Стратегія 2030» – це те, що допоможе зробити Шаргородську ОТГ  кращою. Адже передусім, ми визначаємо чіткий план дій, або так звану карту позитивних змін. Вірю, що саме таким шляхом нам вдасться зробити нашу об’єднану територіальну громаду однією з найпотужніших, і не лише на Вінниччині, а й в Україні, — каже Катерина Кедик.
Ініціатори заходу переконані, що стратегія розвитку громади – не просто документ з цифрами, а визначення майбутнього, до якого прагне громада. Тому важливо, щоб до обговорення долучилась самі жителі ОТГ. — На обговоренні «Стратегії 2030» зібралось чимало небайдужих людей, які готові працювати задля світлого майбутнього своєї громади. Говорили як про плюси нашої майбутньої ОТГ, так і про її мінуси. Люди розуміють, що відсутність стратегії може виступати певним стримуючим фактором для розвитку Шаргородщини. Адже багатьох потенційних донорів цікавить як сам факт наявності такого документа, так і його зміст, — додає В’ячеслав Соколовий. Кожна така зустріч збагачує учасників досвідом, пропозиціями і напрацюваннями, найкращі з яких знайдуть своє відображення в «Стратегії 2030». (без назви) — Важливо, щоб жителі громад активно долучались до обговорення та могли визначити самі, якою хочуть бачити свою майбутню ОТГ. Як я вже неодноразово наголошував, документ «Стратегії 2030» не повинен залишився лежати на полиці. Тому зараз потрібно докласти максимум зусиль та злагоджено попрацювати командою. Вірю, що спільними зусиллями Вінниччина стане найуспішнішим регіоном України, — каже очільник Вінницької ОДА (2019-2020 рр.) Владислав Скальський. Нагадаємо, створення «Стратегії 2030», комплексного плану розвитку  територіальних громад Вінниччини, ініціював Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня
25 Березня