У Козятині підпалили магазин місцевої громадської активістки

В суботу, 25 липня, у родині місцевої громадської активістки, козятинської підприємниці Тетяни Єрмолаєвої сталося нещастя. Невідомі кинули до її магазину пляшку із запалювальною сумішшю. На щастя, весь магазин не згорів, однак значної шкоди зазнали стіни, вікна та ролети.

 

Як виявилось, це вже не перший випадок, коли зловмисники підпалюють майно Тетяни Єрмолаєвої. Торік, невідомі підпалили складське приміщення, яке належить родині громадської активістки.

У Козятині підпалили магазин місцевої громадської активістки

— Субота для мене та моєї сім’ї розпочалася поганими новинами. Вночі невідомі підпалили пляшку з горючою сумішшю біля магазину «Пиволюб», який знаходиться за адресою Січових Стрільців, 4 (колишня Комсомольська) та належить моїй сім’ї. На щастя, весь магазин не згорів, значної шкоди зазнали лише стіни, вікна і ролети. Але це вже не перший раз, коли зловмисники підпалюють моє майно, — розповідає Тетяна Миколаївна.

Сьогоднішній день, особисто для мене та моєї сім‘ї, розпочався поганими новинами. Вандали підпалили пляшку з горючою…

Опубліковано Тетяною Єрмолаєвою Субота, 25 липня 2020 р.

Громадська активістка просить відгукнутись усіх небайдужих, хто володіє хоч якоюсь інформацією стосовно цього випадку. В свою чергу, вона гарантує анонімність та винагороду.

У Козятині підпалили магазин місцевої громадської активістки

Тетяна Єрмолаєва – в Козятині людина відома. Вона займається питаннями розвитку міста, активно бере участь в обговоренні важливих для громади рішень і часто виступає з критикою чинного міського голови Козятина – Олександра Пузиря. Зокрема, минулого року пані Тетяна ініціювала розслідування щодо зловживань міської влади. Громадська діячка під час оголошеного в країні карантину активно долучилась до ініціативи Володимира Гройсмана – стала координаторкою спецфонду «СтопВірус» у Козятинському районі. Вона створила команду волонтерів і організувала передачу допомоги необхідних медичних засобів до Козятинської центральної лікарні та соціально незахищеним мешканцям міста. Підпал магазину активістки можна розглядати як залякування і політичний тиск напередодні місцевих виборів, які мають відбутися в жовтні. Чи витримає це  Тетяна Єрмолаєва і чи візьме участь у політичній боротьбі за майбутню Козятинську об’єднану територіальну громаду – покаже час. Нині справою підпалу займаються правоохоронці.

 

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня