4 Квітня, 2023, 8:44

У Хмільницькій громаді рятувальники ДСНС провели “День безпеки” (ФОТО)

2 квітня черговий День безпеки пройшов у Хмільнику. У неділю рятувальники розгорнули свої тематичні навчальні локації у місцевому супермаркеті «Сільпо».
Дорослі й діти мали нагоду ознайомитися з роботою фахівців Служби порятунку та детальніше дізнатися про важливі правила безпеки життєдіяльності. Також надзвичайники провели з відвідувачами торговельного центру навчання з дій у різних надзвичайних ситуаціях, а також у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Учасники заходу отримали також інструктаж на випадок сигналу повітряної тривоги «Увага всім».
Маленькі хмільниччани мали чудову нагоду відчути себе справжніми рятувальниками, примірявши спецодяг і спорядження, яке є на озброєнні у бійців Служби порятунку, а також на власні очі побачити макети вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території області. Всі учасники акції отримали цікаву поліграфічну продукцію, розроблену ДСНС України спільно з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine, яка допоможе легко та ефективно засвоїти правила безпеки.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня