22 Березня, 2021, 12:04

У Гніванській ОТГ відсьогодні посилено карантинні заходи

У Гніванській громаді з 22 березня посилюють карантин. Це вирішила постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гніванської міської ради, засідання якої відбулось у суботу, 20 березня.

 

— Вчора на адресу Гніванської міської ради надійшов лист від заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України О. Соловйова про те, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 у Гніванській громаді суттєво погіршилась. Рівень захворюваності складає 857 випадків, приріст захворюваності становить 22,56%. Тажок комісії ТЕБ та НС рекомендує терміново посилити обмежувальні протиепідемічні заходи, — зазначає мер Гнівані Володимир Кулешов.

 

За результатами засідання комісія вирішила заборонити: відвідуваня закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів дошкільної освіти. перебування відвідувачів в приміщеннях закладів громадського харчування.  діяльність закладів, що надають послуги з розміщення людей.

 

Інші обмеження:

Кафе та ресторани — тільки попередні замовлення на виніс із закладу та адресна доставка;

Перукарні та салони краси працюватимуть за попереднім записом, без утворення черг;

Проведення релігійних обрядів дозволяється за умови не більше однієї особи на 20 м.кв. площі приміщення.

Правоохоронці та Держпродспоживслужба будть контролюватиме за безумовним виконанням встановлених протиепідемічних заходів на території Гніванської ОТГ. Особливу увагу звернуть на роботу магазинів та ринків.   Інші рішення Також вирішили активізувати дії з вакцинування жителів громади та звернутись до секретаря РНБО України щодо збільшення кількості вакцин для жителів Гніванської ОТГ. Влада виготовить інформаційні таблички з правилами роботи ринків під час карантину та розмістити їх на території ринків. За розпорядженням міського голови створять з членів громадських формувань та представників Гніванської міської ради комісії по нагляду за дотриманням карантинних обмежень.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня