2 Вересня, 2020, 17:09

У день народження Вінниці на Волошковій влаштують “Місто соняшників”

У п’ятницю, 11 вересня, з 16:00 до 19:30 у Вінниці на вулиці Волошковій біля Літнього театру розгорнеться “SunFlower City” (Місто соняшників). Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Це одна з кількох локацій, на яких заплановані заходи до Дня міста. У районі олійножирового комбінату на вулиці Волошковій розважальні захлоди відбуватимуться біля нової сцени з амфітеатром, яку завершують будувати у рамках конкурсу “Бюджет громадських ініціатив”.

“Місцеві жителі люблять проводити час біля озера по вулиці Волошковій. Ця територія останнім часом активно змінюється, вона стає більш комфортною для відпочинку. Це улюблене місце для місцевої малечі, адже минулого року тут облаштували дитячий майданчик з гірками, схили покрили штучною травою, поставили лавочки. Наразі тут облаштовують сцену з амфітеатром.  Важливо, що проєкт по її будівництву запропонували самі вінничани і голосували також мешканці міста. Тепер тут проходитимуть концерти, свята, будуть організовувати дозвілля для людей. Вперше задіємо цю сцену на День міста. Ми дуже чекаємо свята та активно до нього готуємось”, – каже депутатка міської ради Алла Власюк.

Начальник відділу культурно-мистецьких проектів та організаційно-масової роботи Тетяна Маєвська розповіла про заходи на цій локації: “Тут на вінничан чекатиме концертна програма від місцевих колективів. Будуть фотолокації з соняшниками, інсталяції, різні конкурси та розваги. Діток розважатимуть аніматори. Також тут діятиме фуд-корт”.

 

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня