18 Січня, 2022, 14:43

У Дашівській громаді відкрили поліцейську станцію

Сьогодні, 18 січня у Дашівській громаді запрацювала поліцейська станція. Її відкрили у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади». Тепер на Вінниччині діють 40 поліцейських станцій.

У Дашівській громаді відкрили поліцейську станцію

На території Дашівської громади працюватимуть троє поліцейських: двоє у Дашеві, а згодом ще один – у Леухах, віддаленому населеному пункті громади.

Поліцейський офіс  розташований на першому поверсі адміністративного приміщення  Дашівської селищної ради по вулиці Горького, 9.

У Дашівській громаді відкрили поліцейську станцію

На відкритті поліцейської станції побував голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий. На своїй сторінці у Facebook він повідомив, що минулого року проєкт «Створення системи зовнішнього відеоспостереження та території Дашівської територіальної громади» став переможцем конкурсу обласної ради «Комфортні громади». Загальна вартість проєкту склала понад 550 тис. грн.

За ці кошти в населених пунктах громади встановили  32 камери зовнішнього відеоспостереження: смт Дашів – 19, с. Слободище -2, с. Леухи – 2, с. Городок – 3, с. Китайгород – 2, с. Кальник – 4.

Монітори із зображенням з камер встановлені в кімнаті офіцера громади, який відсьогодні приступив до служби. Старший лейтенант поліції Дмитро Амелін разом з колегами обслуговуватимуть 24 населених пункти, на території яких проживає  майже 16  тисяч  громадян.

Останні новини

Новини

24 Травня
23 Травня
20 Травня