«Нам все дуже сподобалось!» — радісно вигукували діти. «Чудова атмосфера, створена неймовірними людьми. Час, проведений у „Дунстані“, ми та наші діти запам’ятаємо на все життя, — долучились до своїх дітей батьки. — Дякуємо!». Слова вдячності організаторам чудового свята, яке відбулось у селі Стадниця під Вінницею для родин переселенців, лунали з усіх боків.
Захід відбувся в межах благодійної програми «Творчість лікує 3.0». До нього долучились 50 дітей із членами родин, які втратили домівки внаслідок російсько-української війни та проживають нині у Вінниці. Учасники побували на екскурсії світом народних ремесел, спробували сили в метанні шнурків, пройшли середньовічний лабіринт, вчилися ходити на цимбах, каталися на гойдалках, змагалися на командних лижах та залізних конях, малювали тощо.

Арт-терапевтична програма «Творчість лікує 3.0» створена на базі проєкту «Творчість лікує!», який торік успішно впровадив «Дунстан» за підтримки Українського культурного фонду. Нині її унікальність полягає в тому, що вона є ефективним інструментом психологічної допомоги родинам переселенців. Усі заходи спрямовані на покращення їхнього фізичного та психічного стану, адаптацію до соціуму, розвиток комунікації завдяки використанню народних ремесел і різноманітних практик арт-терапії.

Варто зауважити, що багато з тих дітей, які відпочивали в Центрі ремесел «Дунстан», постійно долучаються до волонтерської діяльності. Вони малювали листівки, що були передані пораненим українським захисникам, які проходять лікування у вінницьких закладах охорони здоров’я.
— Сьогодні ми досягнули поставленої мети — подарували день розваг і приємних вражень тим, хто цього особливо потребує. Із цим молодим поколінням українців ми зустрічаємось не вперше, потрібно відзначити й їхній внесок у волонтерську діяльність. Дітки створили багато яскравих малюнків, які наша громадська організація разом із гуманітарною допомогою передала пораненим воїнам, — зауважив Юрій Бурєнніков, керівник проєктів ГО «Центр соціальної адаптації та розвитку «Європейська ініціатива» та директор Міжнародного центру «Україна — Норвегія».
Активності організував Центр ремесел «Дунстан» за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації, ГО «Центр соціальної адаптації та розвитку «Європейська ініціатива», Вінницької міської ради та Національної поліції у Вінницькій області. Організатори сподіваються, що програма набуде розвитку. Тож наразі вони комунікують із волонтерськими організаціями, потенційними донорами, органами влади задля пошуку фінансування.
Варто зауважити, що до початку широкомасштабного вторгнення російських військ на базі Центру ремесел «Дунстан» відбувалися безкоштовні заняття для військовослужбовців, ветеранів і їхніх родин у межах проєкту «Україна — Норвегія» з професійної перепідготовки та соціальної адаптації, започаткованого за ініціативи Міжнародного фонду соціальної адаптації, Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії, університету NORD.