7 Вересня, 2022, 13:04

Тульчин запрошує на прем’єру: місцеві митці зняли художній фільм про таємний світовий уряд

Мешканцям Тульчина презентують повнометражний кінофільм місцевих кіномитців “Paradox,або як таємне правління світовий порядок обирало”. Прем’єра відбудеться у День українського кіно, 10 вересня, повідомляють у Тульчинській громаді. 

Автори стрічки – Дмитро Масіброда та Сергій Качмар.

У головних ролях – Юрій Рогозін, Микола Джига та Станіслав Грізніцький. Фільм не є комерційним проєктом, його бюджет – 700$.

Стрічка увійшла до конкурсної програми британського міжнародного фестивалю The Paus Premieres Festival, там прем’єра відбулася ще 26 липня.

На глядачів також чекає історія про те, як створювався фільм протягом 2 років.

Показ фільму: 10 вересня о 14 годині

Місце : Центр культури та дозвілля

Вхід вільний.

Сюжет: 

Руйнівний вплив, який представники династії Девісонів та де Полів надають на політичні, економічні та соціальні інститути є очевидним. Але впливових глобалістів все більше цікавить втрата культурної ідентичності, конфлікт цивілізації, крах просування свободи і прав людини та створення єдиної глобальної міжнародної влади. Один насолоджується своєю ненавистю до людей та є прихильником майбутньої світової війни, інший – переймаючись, що у разі відродження культури та моралі, їм та усім подібним не знайдеться місця у прогресивному світі, цілеспрямовано займається лобіюванням власних інтересів через представників культури. Даючи свої заповіді стосовно пропаганди та майбутньої долі світу, вони зіштовхуються з безліччю проблем: здатного до критичного мислення суспільства та шанувальника вільного світу Германа Б. Барана – трильйонера, про якого “забули” всі ЗМІ.

Останні новини

Новини

20 Березня
17 Березня
16 Березня