“Тульчин – другий після Вінниці за збереженням пам’яток культури й архітектури”, — Валерій Весняний

Валерій Весняний

Тульчин – місто на Вінниччині, яке ще донедавна не вирізнялося серед інших. За кілька років міський голова Валерій Весняний зумів перетворити його на туристичну «родзинку» області. Крім того, у час пандемії коронавірусу Тульчин не втратив свого економічного потенціалу, а навпаки – підсилив. Про секрети стрімкого розвитку міста Валерій Весняний розповів у спецпроекті «На часі» на телеканалі «ВІТА».

— Наше місто має свою славетну історію, адже Тульчин – другий після Вінниці за збереженням пам’яток культури й архітектури. Значно допомогло нам у цьому проведення міжнародного оперного фестивалю «OPERAFEST TULCHYN», що дало значний поштовх у розвитку туризму. Крім того, вдалось виграти два гранти, які створили нові перспективи – на відкриття «Леонтович Арт-Кварталу» та встановлення пам’ятника «Шедрику», — розповідає Валерій Весняний.

За словами Валерія Михайловича, Тульчин значно змінився саме завдяки цим проєктам.

— Щиро вдячний усім, хто долучився. Адже місцеві жителі, міський голова та міська рада не здатні на такі перетворення самотужки, у таких справах завжди потрібна підтримка, — додає міський голова.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня