6 Листопада, 2020, 12:30

ЦВК повідомляє: Валерія Немировського обрано томашпільським селищним головою

Офіційний сайт ЦВК повідомляє про перемогу на виборах томашпільського селищного голови Валерія Немировського, який балотувався від політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана».

Валерій Немировський обійшов шістьох конкурентів, набравши 3554 голоси виборців (50,07 %).  До слова, посаду томашпільського селищного голови він обіймає з 2011 року, і земляки знову виявили йому довіру.

За час роботи Валерія Федоровича на посаді селищного голови в селищі  було капітально відремонтовано центральну площу (проведено реконструкцію фонтану, встановлено дитячий майданчик та ін.), проведено ремонт приміщень бюджетних закладів, реалізовано програму енергозбереження, запроваджено роздільний збір сміття, капітально відремонтовано понад 10 км асфальтного покриття, освітлено всі вулиці Томашполя. Тривають ремонтні роботи в клубах, школах, дитсадках, приміщеннях старостатів; будуються водогони, освітлюються  вулиці сіл громади.

Довідка. Валерій Немировський народився в смт Томашпіль 28 березня 1963 року. Там же проживає і нині. Здобув вищу освіту в Вінницькому державному сільськогосподарському інституті (спеціальність – аграрний менеджмент, кваліфікація – економіст-організатор сільськогосподарського виробництва).

 

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня