Цей податок змусить селян продавати землю: Гройсман про нову ініціативу “Слуг народу”

Володимир Гройсман прокоментував скандальний законопроєкт №3131 нардепів від “Слуги народу” та групи “Довіра”, який зобов’яже власників землі сільгосппризначення сплачувати 6 тисяч гривень за кожен пай. 

Ініціатива нардепів уже отримала “зелене світло” від податкового комітету ВР. Також її підтримує і головний вигодонадобувач – великий агробізнес.

На думку Володимира Гройсмана, ідея оподаткування невеликих ділянок землі виглядає як диверсія, адже може фактично знищити українське сільське господарство. 

“Автори цього недолугого законопроєкту можуть фактично знищити середній сільськогосподарський клас ще до його народження, а дрібний фермер може просто зникнути”, – наголосив Гройсман. 

Експрем’єр назвав пропозицію нардепів “доповненням” до антифермерського закону про землю. Він вважає, що ці дві ініціативи фактично позбавлять українців їхньої землі – закон про землю “відкриє ринок”, а законопроєкт №3131 не залишить вибору, окрім як піти на цей ринок і продати свої земельні наділи. 

“Цей податок просто змусить селян продавати свою ділянку великим латифундистам. І я не здивуюсь, коли потім українську землю приберуть до рук іноземні власники. Я категорично проти цього. І мій Уряд завжди був на боці саме фермерів, максимально їх підтримуючи”, – зазначив Гройсман. 

Він підкреслив, що держава замість підтримки українського фермерства навпаки створює умови, які унеможливлюють його існування. 

“Я багато спілкуюсь з селянами. І я знаю, як їм важко, особливо зараз. То невже замість руки допомоги держава має їм простягнути руку, яка забере в них останнє?”, – резюмував Володимир Гройсман. 

Він висловив сподівання, що депутатам “стане здорового глузду”, не голосувати за цей законопроєкт.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня