4 Листопада, 2020, 15:31

“Це унікальне явище для української регіональної політики”, – політолог про перемогу “Української Стратегії Гройсмана” на Вінниччині

Український політолог, публіцист, громадський діяч, голова Центру «Ейдос» Віктор Таран проаналізував результати виборів у Вінницькій області.

За його словами, “Українська Стратегія Гройсмана” отримала унікальний рівень підтримки на Вінниччині, адже жодній іншій політсилі не вдалось так масово зайти в ради всіх рівнів і провести на посади “своїх” очільників громад. 

“Гройсман зробив ставку на Вінничину і, судячи з результатів – ставка була вірною. По перше, УСГ отримала повний контроль не тільки у міській, але й обласній раді. По друге вони провели своїх мерів, включаючи вінницького очільника Моргунова. Те що Вінниця і Вінницька область повністю перейшли під контроль УСГ є унікальним явищем для української регіональної політики. Аналогів такому результату більше по Україні не має”, – зауважив експерт. 

На його думку, безпрецедентна перемога “Української Стратегії Гройсмана” на Вінниччині свідчить про професійну роботу місцевої команди, яка працювала на партію, та особистий авторитет лідера політсили – Володимира Гройсмана, як одного з найкращих Прем’єр-Міністрів за часи незалежності. 

“Мені наразі важко пояснити цей результат, – повідомляє політолог, – Можливо, причина в базовій відмінності: всюди мери і партії мерів працювали на себе, і тільки на Вінниччині команда працювала на УСГ, на парламентські перспективи партії. Є ще один фактор – особистий авторитет Гройсмана як одного з найкращих прем’єрів часів незалежності. Його точно вистачило і на Вінницю, і на регіон”.

У підсумку Віктор Таран підкреслив, що така підтримка УСГ – це свідчення бажання виборців Вінниччини знову бачити Володимира Гройсмана у великій політиці.

“Це унікальне явище для української регіональної політики”, - політолог про перемогу “Української Стратегії Гройсмана” на Вінниччині

“Теоретично це може статись вже цієї весни, на дострокових парламентських, які дуже швидко до нас наближаються. Однак для цього партія має працювати над розбудовою партійних осередків, нарощуванням структурних і організаційних м’язів та відтворення загальнонаціональних структур, які в неї були влітку 2019 року”, – вважає політолог.

Останні новини

Новини

8 Грудня
7 Грудня
6 Грудня