24 Листопада, 2020, 12:37

Трьом старостинським округам Вінниці призначено старост

У Вінницькій міській громаді утворено три старостинські округи та призначено їх очільників – старост.  

Відповідно до законодавства,на першій установчій сесії Вінницької міської ради депутатами було прийняте рішення щодо затвердження кандидатур на посади старост.

Так, у Вінницько-хутірському окрузі з центром в селі Вінницькі Хутори (який об’єднує території сіл Вінницькі Хутори, Писарівка, Щітки) старостою став Владислав Кривешко. У Деснянському старостинському окрузі,  до складу якого входить територія селища міського типу Десна, старостою затверджено Галину Обливач.

Стадницький старостинський округ з центром у селі Стадниця (території сіл Стадниця, Великі Крушлинці, Малі Крушлинці, Гавришівки) очолить Владислав Яклюшин.

За словами вінницького міського голови Сергія Моргунова, всі кандидатури були узгоджені з мешканцями округів:

– Це узгоджена позиція, перш за все, тих територіальних громад, які приєднані до міста Вінниці, вони працювали безпосередньо на території цих сіл. Маю надію, що ви будете ефективно працювати, в першу чергу, щодо інтеграції безпосередньо ваших території і громад до міста Вінниці, і,  в цілому, будете демонструвати командний, єдиний підхід до роботи. Депутатів буду просити, щоб всіляко підтримували наших старост.

 

 

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня