24 Листопада, 2021, 12:26

«The Best Cook»: у Вінницькій громаді проходить конкурс професійної майстерності кухарів

У Вінницькій МТГ триває кулінарний конкурс «The Best Cook». Його мета – підтримка та розвиток гастрокультури та гастротуризму у громаді. Днями у місті пройшов відбірковий етап конкурсу.

Відтак, 13 учасників мають приготувати три страви – закуску, десерт та основну страву. Обов’язковим інгредієнтом однієї зі страв має бути вишня, як символ Вінницького стандарту гостинності.

Відомі шеф-кухарі, представники ГО та почесні гості дегустуватимуть страви й оцінюватимуть кулінарну майстерність, креативність подачі та автентичність страви. Призовий фонд конкурсу – 113 525 грн.

«Під час жеребкування кожен учасник обрав картку з днем тижня, коли пригощатиме своїми стравами професійне журі. Другий етап конкурсу триватиме до 10 грудня. До фіналу пройде всього 6 кухарів. Вони зустрінуться в одному закладі та готуватимуть з інгредієнтів, які побачать за секунду до старту змагань», – розповіла начальниця відділу розвитку туризму департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Світлана Циганкова.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня