16 Грудня, 2021, 14:43

Стратегію-2030 ухвалили у Гніванській громаді

15 грудня на черговій сесії депутати Гніванської міської ради ухвалили Стратегію розвитку громади до 2030 року. Це вже 51 стратегія, прийнята на Вінниччині.

Участь у роботі пленарного засідання взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк та депутат обласної Ради Володимир Прідолоба.

–  Прийняття стратегії дає громадам можливість чітко зрозуміти алгоритм своїх дій і звітування перед виборцями. Для громадськості це величезний важіль контролю за діями влади. Ця комунікація надзвичайно важлива для нас. До речі, хочу зазначити, що Вінницька область – на першому місці в Україні з ухвалення Стратегій розвитку громад, – зазначив Ігор Івасюк. – Вітаю громаду з прийняттям стратегії, адже це дасть можливість не тільки реалізувати соціально значущі проєкти сьогодні, а й закладе фундамент для їх реалізації в майбутньому.

Стратегія Гніванської міської територіальної громади пройшла декілька етапів, була утворена робоча група та прийнятий робочий план для розробки головного документу. Під час напрацювання цілей та завдань Стратегії члени робочої групи врахували побажання та пропозиції жителів громади.

Стратегічними цілями для себе громада визначила:

1. Розвиток економічної  спроможності  громади  та туристичного потенціалу;

2. Створення комфортних умов проживання  в громаді;

3. Підвищення рівня громадського суспільства.

У майбутньому жителі Гніванської громади бачать її економічно спроможною зі сприятливим інвестиційним кліматом, затишною й комфортною для проживання, відкритою та безпечною.

Гніванська територіальна громада складається з 11 населених пунктів та 4 старостинських округів: Демидівський, Селищенський, Ворошилівський та Потоківський.


(без назви)

(без назви)

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня