30 Грудня, 2021, 10:42

Стратегії-2030 ухвалено у двох громадах на Вінниччині

На засіданні чергової сесії Ободівської сільської ради ухвалили Стратегію розвитку до 2030 року.

У документі визначені три стратегічні цілі:

– створення умов для гармонійного розвитку жителів громади;

– економічний розвиток громади;

– створення комфортних та безпечних умов для проживання.

Жителі Ободівської громади бачать її у 2030 році так: спроможна, доступна, безпечна й туристично приваблива територія, з економічною та соціальною сталістю, сприятливими умовами для кооперативного руху, розвитку підприємництва, зі зручною логістикою. Громада рівних можливостей для усіх мешканців незалежно від віку, статі, стану здоров’я, місця проживання.

У п’ятницю, 24 грудня, Стратегію розвитку також ухвалили на сесії Піщанської селищної ради. Ця громада стала 59-ю із 63 громад Вінниччини, де вже затвердили комплексний план розвитку.

– Стратегія територіальної громади – це дороговказ, інструкція, як максимально ефективно використати наявні ресурси (природні, людські, фінансові) з метою досягнення бажаного результату та підвищення рівня життя всіх мешканців, адже кожен житель важливий, – зазначив Піщанський селищний голова Олександр Крижанівський. – Без чіткого плану дій гармонійний, збалансований та якісний розвиток громади неможливий. Основна перевага громад, які мають стратегію – вони знають, чого хочуть досягнути, які потрібні ресурси, що для цього треба робити, коли та якими силами.

У Піщанській громаді обрали три цілі для розвитку:

– сталий економічний розвиток громади;

– підвищення якості життя у громаді;

– створення безпечних та комфортних умов на території громади.

Свою Піщанську громаду жителі бачать економічно спроможною територією з високою якістю життя  у сільській місцевості, здоровим та освіченим населення, з розвинутою економікою, сферою послуг і можливостями для проведення вільного часу та оздоровлення; мальовничим куточком півдня Вінницької області, з якісними дорогами, досвідченими фахівцями різних сфер діяльності. Це – зелена, безпечна, затишна територія, простір з прозорим інвестиційним кліматом і розвиненою сферою переробки продукції  сільського господарства.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня