28 Березня, 2023, 13:50

Стартував мистецький підлітковий конкурс “Вінниця у коміксах”

У Вінниці стартує конкурс «Вінниця у коміксах» серед підлітків віком 12-15 років. Малюнки про рідне місто і його героя потрібно надіслати до 10 квітня. Планується, що конкурс буде щорічним. Його засновниками та організаторами є ГО «Простір Розвитку Особистості Бібліофан» (Вінниця) та комунальне підприємство Вінницької міської ради «Офіс туризму Вінниці».

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно намалювати комікс, зобразити у ньому будь-які визначні місця Вінниці, або її архітектурні памʼятки, а також персонажа, який символізує місто, або міг би стати його символом. Це може бути як вигаданий персонаж, що мандрує атмосферними куточками нашого міста, так і будь-хто з видатних персоналій Вінниці минулого.

Конкурс відбудеться у два етапи, а його переможці отримають дипломи, надруковані примірники збірки коміксів, сертифікати на безкоштовні екскурсії від КП «Офіс туризму Вінниці», сертифікати на безкоштовне навчання у Літературній Академії «BiblioFan» та цінні призи від партнерів конкурсу.

Етапи конкурсу

Перший відбірковий тур

Учасники конкурсу мають подати на розгляд журі свої авторські творчі роботи у жанрі коміксу, виконані на будь-якому матеріалі, будь-якого розміру, в будь-якій техніці (в тому числі на цифрових носіях). Головне – щоб діти малювали самі, без допомоги вчителів чи батьків.

Для участі у першому турі потрібно до 10 квітня відправити на електронну адресу bibliofan.com@gmail.com таке: • фотографії творчих робіт у форматі: jpeg, jpg високої якості; • фотографію автора твору з роботами; • анкету учасника, заповнену за зразком (додаток 1: http://surl.li/foruc ); • текстовий файл з коротким описом малюнків (не більше 5-6 речень).

Другий відбірковий тур

У другий тур пройде до 10 учасників, відібраних журі конкурсу. У період між 15 і 30 квітня вони пройдуть історико-культурний екскурс про Вінницю та отримають необхідні теоретичні та практичні знання щодо створення власної комікс-історії в рамках майстер-класів.

А в фінал за результатом оцінювання журі пройдуть чотири найкращі роботи (по 2 в кожній номінації: професіонали та аматори), які будуть опубліковані та надруковані в збірці форматом А4.

Конкурс проведуть у двох номінаціях: професіонали (учні мистецьких шкіл та студій) та аматори. Тож взяти участь можуть всі охочі, хто цікавиться коміксами і хотів би створити власний.

Детальніше про умови конкурсу «Вінниця у коміксах», критерії оцінювання робіт, а також зразок анкети учасника – за посиланням: http://surl.li/foruc

Довідка:

Метою конкурсу є популяризація туристичних принад Вінниці, виховання патріотизму в дітей та молоді, розвиток їх творчого потенціалу, виявлення та підтримка талановитих особистостей, спонукання в ігровій формі вивчати історію, культуру та традиції рідного міста.

До складу журі 2023 року входять: • Наталя Стафійчук, директорка Вінницької художньої школи; • Ірина Ісова, голова правління ГО «Простір розвитку особистості Бібліофан»; • Тетяна Маєвська, директорка Офісу туризму Вінниці; • Олександр Нікітюк, голова правління у ГО «Лабораторія актуальної творчості»; • Роман Крижанівський, видавець і автор коміксів.

За новинами конкурсу стежте на сторінках «Вінниця у коміксах» у соцмережах: Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100090224773632 та Instagram https://instagram.com/vin.comics?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня