21 Травня, 2021, 16:51

Стали відомі імена переможців Вінницького міського чемпіонату з брейн-рингу

19 та 20 травня у Міському палаці мистецтв відбувались фінальні ігри Чемпіонату міста на призи міського голови із гри брейн-ринг.

У чотирьох вікових категоріях змагались школярі середньої вікової групи (до 9 класу), школярі старшої вікової групи (до 11 класу), студенти ВНЗ та дорослі учасники.

Змагання проходили за підтримки Вінницької міської ради, департаменту культури Вінницької міськради, департаменту освіти та на призи міського голови Сергія Моргунова. Цими змаганнями завершився сезон інтелектуальних ігор 2020\2021 рр. у Вінниці.

Серед школярів середньої вікової групи до 9 класу перше місце посіла збірна команда фізико-математичної гімназії №17 та Вінницького технічного ліцею. Друге місце у команди вінницького технічного ліцею, третє – у представників фізико-математичної гімназії №17.

Щодо молодіжних команд і команд з вищих навчальних закладів, то перше місце отримала команда ДонНУ, друге – збірна і третє – представники Вінницького національного медичного університету.

У категорії школярів старшої вікової групи до 11 класу перше місце у команди з Вінницького вищого професійного училища сфери послуг, друге – у представників з гуманітарної гімназії №1 ім.Пирогова і третє – у команди з фізико-математичної гімназії №17.

Щодо дорослих команд, то перше місце у “Т.0,5.Т” (капітан Руслан Головатюк), друге – у “АК” (капітан Артем Пилипчук) та третє – у команди “Ксюша” (капітан Андрій Данченко).

Всі призери отримали, дипломи та пам’ятні медалі, а команди-переможці ще й дизайнерські трофеї – “Золоті Сови”.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня