3 Вересня, 2020, 10:24

Спортзал не відремонтували, бо гроші вкрали, – на Вінниччині судять посадовців

Начальника відділу освіти однієї з районних державних адміністрацій Вінниччини, інспектора технічного нагляду та директора приватного товариства звинувачують у заволодінні бюджетними коштами. Про це повідомляє прокуратура Вінницької області.

Слідство встановило, що між відділом освіти РДА і товариством з обмеженою відповідальністю було укладено договір капітального ремонту і реставрації районного спортивного комплексу. Відповідно до проєкту,  вартість робіт становила майже 4 млн гривень.

Директор товариства за попередньою змовою з начальником відділу освіти та інженером технічного нагляду виготовили та підписали акти приймання виконаних будівельних робіт. Насправді ж,  частина робіт не була виконана, але за їх виконання на рахунок товариства було перераховано кошти.

Внаслідок протиправних дій державі завдано збитків на суму понад 1 млн гривень.

Наразі прокуратура направила справу до суду. Зловмисникам загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Останні новини

Новини

1 Червня
31 Травня
30 Травня