24 Липня, 2020, 16:03

Сім громад після виборів приєднаються до Вінниці

Від 2021 року територія Вінницької міської об’єднаної територіальної громади розшириться. Про це 24 липня під час онлайн-брифінгу повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 травня 2020 р. №512-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Вінницької області», до Вінницької міської ОТГ приєднаються сім навколишніх громад: Вінницькі Хутори, Писарівка, Щітки, Стадниця, Гавришівка, Великі Крушлинці і Малі Крушлинці.

Вибори до нових громад відбудуться 25 жовтня. За словами Моргунова, більшість населення позитивно оцінює такі зміни.

«Хочу відзначити, що 51% вінничан позитивно ставляться до того, що ці території будуть об’єднані з Вінницею, 29% мають нейтральну позицію. Тобто переважна більшість вінничан позитивно оцінюють, що у такому випадку сусідні громади будуть більш динамічно розвиватися. І це стосується соціальної сфери, розвитку інфраструктури, транспортного забезпечення. Хотілося б, щоб через кілька років ми уже чітко сказали, що саме ми змогли спільно реалізувати, і які у нас є плани на майбутнє», – зазначив Сергій Моргунов.

Цим громадам потрібен план розвитку, тому зараз триває розробка  Стратегії розвитку Вінницької міської ОТГ до 2030 року. До складу нинішньої Вінницької ОТГ входять місто Вінниця та селище Десна.

Останні новини

Новини

24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня