28 Квітня, 2023, 17:15

Школярка з Вінниччини перемогла на Всеукраїнській олімпіаді з польської мови та літератури

Учениця 11 класу ліцею Хмільника Юліана Липень перемогла на всеукраїнській олімпіаді з польскої мови та літератури. Фінальний етап змагань відбувся 25 квітня на базі Вінницької академії безперервної освіти в онлайн форматі. 

Олімпіада проводилась в два тури: письмовий – тест з граматики, усний – монолог учасника з теми, яку визначає журі. Юліана виявилась кращою серед 34 учасників інтелектуального змагання. 

“Юліана продемонструвала глибокі знання з предмета, отримала високі бали та заслужену перемогу. Шлях до Олімпу був непростим, але енергійна, здібна та невтомна учениця щороку мала призові місця на предметних олімпіадах, неодноразово перемагала у різних творчих конкурсах. Вона систематично і наполегливо працює, є відмінницею у навчанні та ініціатором багатьох ідей, впевнено йде до поставленої мети. Перемозі учениці радіє і її вчителька Ірина Романюк. У всіх своїх починаннях Юліана відчуває підтримку батьків” – пише видання “Життєві обрії”.  

Учасників олімпіади привітав Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Даміян Черчинський, перший проректор з науково –  методичної роботи КЗВО “Вінницька академія безперервної освіти” Ольга Рябоконь, начальник Дрогобицької філії Державної наукової установи “Інститут модернізації і змісту освіти” Марія Мацькович.

 

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня