23 Вересня, 2020, 11:50

Школярі з Хмільника відсвяткували відкриття нового спортивного майданчика

21 вересня у  Хмільнику  відкрили сучасний  мультифункціональний  майданчик для занять ігровими видами спорту.  Майданчик розміщений біля місцевої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №3.

Побудували його за кошти  субвенції з державного та співфінансування з місцевого бюджетів. Загальна вартість робіт склала  1484 183,04 грн.

На відкриття спортивного майданчику приїхав  очільник Вінницької ОДА Сергій Борзов. Він привітав учнів із оновленням спортивного ядра школи та побажав успіхів і нових спортивних досягнень.

 Переконаний, що такі майданчики мають бути у кожній школі, аби всі діти мали змогу займатись спортом у комфортних умовах, брати участь у змаганнях і вдосконалювати свої спортивні уміння та навички.

Директор ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Микола Євтодій розповів, що будували майданчик майже рік.

 Нам допомагали також благодійники, які спрямували на будівництво близько 200 тис грн для фінансування непередбачених проектом робіт, зокрема благоустрою навколишньої території. Сьогодні майданчик, нарешті, відкрили і наші учні не дочекаються, коли зможуть тут пограти, адже на полі влаштовано сучасне покриття, яке дозволяє грати у футбол, великий теніс і волейбол.

Фінансування було виділене в рамках програми «Будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту».  Наразі на Вінниччини це вже шостий майданчик з восьми.  На їх будівництво  Вінниччина отримала 7,4 млн грн з державного бюджету. Зокрема мова йде про майданчики у м. Жмеринка, с. Гордіївка Тростянецького району, с. Павлівка Калинівського району, с. Лука-Мелешківська, с. Велика Кісниця Ямпільського району та м. Хмільник.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня
25 Березня