4 Серпня, 2022, 10:48

Щоб придбати тепловізор для військових, юні вінничани збирають ягоди

На “Байрактари” та спорядження для українських захисників збирає кошти вся країна. До справи долучаються навіть діти: одні продають розсаду біля церкви, інші – лимонад на імпровізованих блокпостах, а школярі з Вінниччини збирали ягоди, кавуни та дині у фермерському господарстві, щоб заробити на тепловізор.

Діти та племінник фермера Андрія Федика працювали кілька тижнів, щоб заощадити необхідну суму.

“Пам’ятаєте, пару тижнів тому, виставляв світлини своїх дітей та племінника, які продавали городину, щоб зібрати для ЗСУ грошей? На тому робота не закінчилася, а тривала й досі. Діти працювали наполегливо, не тільки продавали, але й збирали лохину, кавуни, дині. Зрештою заробили… 30 тис. гривень! Далі саме цікаве. Питаю: на що хочете витратити гроші? “Тільки на тепловізор!” Тепловізор знайшли за 51 тисячу, зі всіма можливими знижками і ще й по старому курсу”, – розповів фермер.

Наразі тепловізор вже передали військовим.

Діти збирали ягоди, щоб купити тепловізор для військових.

”Це історія про те, що діти все розуміють. І вони вміють бути більш жертовними, ніж багато хто з дорослих. Нам всім є чому у них повчитися. Теплак вже поїхав туди, де в ньому є велика потреба”, – говорить Андрій Федик.

Останні новини

Новини

1 Червня
31 Травня
30 Травня