10 Березня, 2023, 17:03

Шанси були мізерні: лікарі з Вінниці зуміли врятувати руку важкопораненому бійцю

Вінницькі лікарі зуміли врятувати руку пораненому бійцю. Шанси на відновлення кінцівки були мізерні, але після 10 операцій функціонування відновилося практично повністю, повідомляють у департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА. 

До війни 39-річний Володимир з Львівської області працював будівельником. В березні 2022 року добровільно став на захист країни. У квітні отримав важке поранення органів черевної порожнини, масивні опіки тулуба, грудної клітки, обох ніг, складний перелом кісток правої верхньої кінцівки зі значним дефектом м’яких тканин з “перебитими” судинами і нервами.

Коли Володимир побачив свій знімок запитав: “Що за ‘’чумацький шлях?” Він просив лікарів зберегти руку, аби знову повернутися до звичного життя. Вдома чекають дружина та двоє дітей.

Лікарям на той час збереження кінцівки здавалося неможливим. Розпочався тривалий процес лікування до якого долучилася команда різних фахівців: судинні хірурги, травматологи, медсестри. Провели понад 10 складних операцій.

“Після кожної операції з’являлась надія, що врятуємо руку і ми це зробили. Після тривалої, складної реабілітації, Володя виписується! Функціональність кінцівки відновилась майже повністю, сьогодні реабілітація ще продовжується. Я впевнений, що все буде як раніше. Після Перемоги ми з Володею обов’язково зустрінемося у Львові й підемо на каву. Слава нашим захисникам! Слава Україні!”, – зазначив лікар-хірург обласної клінічної лікарні ім. Пирогова Ілля Гуменчук.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня