2 Лютого, 2021, 15:17

Сесія Вінницької райради вирішила передати центральну районну лікарню Вінницькій міській громаді

Сьогодні, 2 лютого, відбулася позачергова сесія Вінницької районної ради. Одне із питань порядку денного – безоплатна передача цілісного майнового комплексу Вінницької ЦРКЛ у комунальну власність Вінницької міської громади.

Згідно з Законом  «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» від 17 листопада 2020 року, всі заклади освітньої, культурної, соціальної та медичної сфер, які були у спільній власності територіальних громад району, мають перейти у власність тих громад, на території яких вони розташовані.

Питання передачі Вінницької центральної районної лікарні стало доволі резонансним. Так, біля райради сьогодні зібралися протестувальники, які висловлювали побоювання, що передача лікарні Вінницькій міській громаді може позбавити мешканці довколишніх громад можливості  отримувати кваліфіковану медичну допомогу вузьких спеціалістів.

Влада міської громади зазначає, що пацієнти, які мешкають у Вінницькому районі, і надалі матимуть можливість  отримувати медичну допомогу в цій лікарні. До того ж, матеріально-технічну базу медзакладу обіцяють поліпшити, а медпрацівники отримують такі самі гарантії, як і працівники інших міських лікарень.

Депутатський корпус Вінницької райради 35 голосами підтримав передачу Вінницької ЦРКЛ у комунальну власність Вінницької міської громади.

Нагадаємо, 29 січня депутати Вінницької міської ради на сесії ухвалили рішення про прийняття у комунальну власність міської ради Вінницької центральної районної лікарні.

 

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня