20 Січня, 2021, 9:41

Сесія Вінницької обласної ради призначена на 29 січня

Чергова сесія Вінницької обласної ради відбудеться 29 січня. Розпорядження голови облради Вячеслава Соколового оприлюднено на сайті обласної ради.

«Провести пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради 8 скликання 29 січня  2021 року о 10.00 годині  в приміщенні обласної Ради з дотриманням встановлених правил і  норм щодо карантину та використанням відповідних засобів індивідуального захисту», – вказано, зокрема, у розпорядженні.

На сесію виносяться 37 питань. Перше – Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення цін на енергоносії для населення та відновлення повномасштабної програми субсидій для родин, які потребують соціальної підтримки.

Нагадаємо, 19 січня голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий на засіданні постійної комісії зачитав звернення, яке мають винести на сесію і яке підтримали керівники фракцій. У зверненні депутатів обласної ради 8 скликання до центральної влади зазначено:
«…з метою захисту права жителів Вінниччини на достатній життєвий рівень для себе та своєї сім’ї, відповідно до статті 48 Конституції України, ВИМАГАЄМО:
– невідкладно ухвалити всі необхідні рішення щодо справедливого та системного зниження тарифів на енергоносії;
– відновити повномасштабну програму субсидій для родин, які потребують соціальної підтримки;
– притягнути до відповідальності посадових осіб, які допустили необгрунтоване зростання цін на енергоносії для населення».

Також на сесії депутати розглянуть проєкти рішення про обласні цільові програми та внесення змін до них. Два питання будуть стосуватися реорганізації комунальних некомерційних підприємств (Козятинської обласної туберкульозної лікарні та обласної психіатричної лікарня №2). Крім цього, депутати мають вирішити питання передачі «Меморіального музею П.І.Чайковського і Н.Ф. фон Мекк» зі спільної власності територіальних громад Жмеринського району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області і на базі прийнятого майна створити відокремлений підрозділ «Меморіальний музей П.І.Чайковського і Н.Ф. фон Мекк» Вінницького обласного краєзнавчого музею. Ряд питань стосуватиметься передачі майна.

Сесія Вінницької обласної ради призначена на 29 січня

Останні новини

Новини

5 Березня
4 Березня
3 Березня