Сергій П’яніщук та Тетяна Побережна розповіли, якою бачать майбутню Чечельницьку ОТГ після об’єднання громад

Цьогоріч пандемія коронавірусу змусила спрямувати чимало сил на підтримку медичної сфери та подолання економічної кризи. З якими викликами довелося зіткнутись, говорили очільник Чечельницької районної ради Сергій П’яніщук і голова Вінницької обласної організації профспілки працівників культури Тетяна Побережна в спецпроекті «На часі» на телеканалі «ВІТА».

У студії Тетяна Іванівна та Сергій Вікторович розповіли про карантинні реалії в Чечельнику, про те, в якому режимі працюють лікарні, в якому стані опинилася культурна галузь. Крім того, у розмові йшлося й про процес об’єднання громад.

— У розпал пандемії коронавірусу було важко усім. Люди були у скруті, а дрібний бізнес – на межі банкрутства. Однак у нашій майбутній громаді найбільші проблеми виникли саме в медичній галузі – це нестача лікарів і, як би це банально не звучало, – коштів. Тому спільними зусиллями разом з районною та сільськими радами робимо все можливе, аби підтримати нашу лікарню. Щороку виділяємо на неї близько мільйона гривень. З одного боку, здається, що це досить велика сума, але, з іншого, – потреби ще більші. Постійно купується та оновлюється обладнання, проводяться відповідні ремонти, але не можна зробити все і відразу. Особливо вдячний меценатам, які нам у цьому допомагають, — каже Сергій П’яніщук.

 

Наступне питання, яке непокоїть людей, – це існування об’єктів культури  в таких складних умовах. Однак Тетяна Побережна впевнена, що хвилюватись не варто:

— До складу Чечельницької ОТГ має ввійти 12 сіл. Нині багатьох хвилює питання збереження мережі закладів культури. Людей цікавить, на якій території залишиться той чи інший заклад. Однак перейматись не варто, адже заклади культури будуть доступні абсолютно для всіх жителів громади.

Сергій П’яніщук додає, що у селах Чечельницького району проходять  фестивалі, які будуть збережені й надалі. Наприклад, Вербський фестиваль духової музики, Жабокрицький фестиваль «Медовий спас». Крім того, у кожному населеному пункті є свято села, де люди збираються, щоб повеселитись, потанцювати та, зрештою, просто поспілкуватись. Сергій Вікторович наголошує, щоб при об’єднанні села не втратять своєї самобутності, навпаки – це буде ще кращим поштовхом для розвитку.

— Ще однією «родзинкою» нашої громади є музична школа. Тому ми не маємо права втратити те, що приносить користь громаді, не дивлячись на усі складні умови, в яких нині опинились. Після об’єднання громади зробимо все можливе, щоб надати дітям у школі ще більше можливостей для реалізації свого потенціалу, — розповідає Тетяна Побережна.

Тетяна Іванівна та Сергій Вікторович наголошують – головне, робити справи, корисні для громади.

Останні новини

Новини

28 Березня
27 Березня
26 Березня
25 Березня