15 Листопада, 2022, 12:21

Сергій Моргунов: “Вінницька громада виділить звільненій Балаклії ₴10 млн”

Вінниця, яка в рамках проєкту “Разом” стала містом-другом для Балаклії, планує виділити 10 млн грн для деокупованого міста на Харківщині. Кошти спрямують на відновлення об’єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери міста.
Про це у своєму телеграм-каналі повідомив міський голова Сергій Моргунов.

“Вінниця продовжує підтримувати звільнену Балаклію. Вінницькі волонтери доправили гумдопомогу, яку збирали всім містом. Наша громада долучиться і до відбудови Балаклії”, – зазначив Сергій Моргунов.

Рішення про виділення 10 млн грн субвенції з бюджету вінницької громади вже підтримали на виконавчому комітеті міської ради. Тепер його мають затвердити депутати на найближчій сесії.

“Окупанти залишили розруху: потрібно відновлювати житлові будинки, медичні, освітні заклади – і все це, коли на порозі вже зима. Для допомоги місту передбачили субвенції у 10 млн грн. Ми не кидаємо своїх. Разом переможемо. Разом відбудуємо країну”, – додав міський голова.

Нагадаємо, що 11 листопада, у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, до Балаклії прибули вінницькі волонтери з організацій “Шахіна”, “Гармонія”, “Піч”, “Подільська громада”, директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук та роздали гуманітарний вантаж, який збирали вінничани впродовж трьох попередніх тижнів.

Останні новини

Новини

31 Січня
30 Січня