23 Грудня, 2022, 9:52

Сергій Моргунов відзначив кращих енергетиків Вінниці: «За вами стоять сотні тисяч людей, десятки тисяч будинковолодінь, в яких має бути тепло та світло»

22 грудня, в Україні відзначається День енергетика. З цієї нагоди у Вінниці відбулося нагородження працівників комунальних підприємств Вінницької міської ради – “Вінницяміськтеплоенерго”, «Міськсвітло», «Вінницька транспортна компанія». Очільник міста Сергій Моргунов привітав вінницьких енергетиків із професійним святом та вручив їм Подяки та грошові премії від Вінницької міської ради та її виконавчого комітету.
Міський голова Сергій Моргунов звернувся до енергетиків:
«Саме 23 листопада, коли фактично добу був блекаут, саме завдяки героїчній роботі енергетиків, в тому числі й вас, ми змогли відновити інфраструктуру. Зокрема, і роботу електротранспорту, зовнішнього освітлення і це надзвичайно важливо», – каже Сергій Моргунов.

Також він додав, що міська рада подбала про те, щоб місто було готовим до викликів через відсутність електроенергії.

«Комунальне підприємство «Вінницяміськтеплоенерго» зможе надавати свої послуги та забезпечити теплом багатоквартирні будинки міста навіть за відсутності світла в екстрених умовах за рахунок придбаних генераторів», – додав Сергій Моргунов.

Очільник громади зазначив, що по великому рахунку на плечах працівники галузі тримають свій – енергетичний фронт.

«За вами стоять сотні тисяч людей, десятки тисяч будинковолодінь, в яких має бути тепло та світло. Дякую вам, за те, що ви дійсно професійно робите свою роботу», – говорить міський голова Сергій Моргунов.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня