Сергій Борзов визнав свою поразку на виборах мера Вінниці та привітав Сергія Моргунова з перемогою

У соцмережі Фейсбук Сергій Борзов, голова Вінницької ОДА та екскандидат на посаду вінницького міського голови, визнав свою поразку на виборах та привітав чинного мера Сергія Моргунова з беззаперечною перемогою.

Сергій Борзов написав:

– Вітаю Сергія Моргунова з перемогою на виборах міського голови Вінниці. Офіційні результати голосування не оголошені, але екзітполи не залишають сумнів. Сергію Анатолійовичу, Ви були переконливіші. Маєте політичний досвід. Для мене це була перша передвиборча кампанія. Коротка. Це теж досвід для мене. Почув і побачив зсередини проблеми Вінниці. Зробив висновки. Я залишаюсь з вінничанами – далі продовжую очолювати область. Багато роботи. Вдячний кожному, хто прийшов на вибори і проголосував за мене. Я пам’ятатиму. Це те, що стимулює, – ваша віра в мене. Життя триває! Бережіть один одного!

(без назви)

Нагадаємо, за результатами екзитполу, проведеного Комітетом виборців України (КВУ), за Сергія Моргунова («Українська Стратегія Гройсмана») проголосувало 68,9 % вінницьких виборців;  на другому місці  – Сергій Кудлаєнко («Європейська Солідарність») із 13, 2 % голосів; на третьому – чинний голова ОДА Сергій Борзов («Слуга народу») – 7,4 %.

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня