8 Березня, 2023, 16:43

Рятувальники ДСНС проводять Уроки Безпеки в навчальних закладах громад Вінниччини

Саме з метою запобігання та донесення важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності абсолютно всій віковій категорії населення, надзвичайники проводять «Єдині уроки безпеки» в дошкільних навчальних закладах та ліцеях.

Такі заняття напередодні, рятувальники провели на території Ямпільської територіальної громади Могилів-Подільського району, Станіславчицької громади Жмеринського району та Самгородоцької громади Хмільницького району.

Фахівці Служби порятунку розповіли дітям про найбільш резонансні випадки надзвичайних подій, що сталися на території області. Зокрема, акцентували увагу на випадки, які виникли з вини дітей.

Також ДСНС-ники закликали малечу дотримуватися правил безпечного поводження на водоймах, нагадали про порядок дій при отриманні сигналу повітряної тривоги та алгоритму дій при виявлення підозрілих предметів. Аби хлопчики та дівчатка краще засвоїли інформацію, рятувальники продемонстрували для них пізнавальні навчальні мультфільми, а також пограли в ігри з мінної безпеки, які розроблені ДСНС України спільно з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine.

 

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня