Warning: include(): Failed opening '/home/js390764/today.vn.ua/www/wp-content/plugins/wordpress-seo/vendor/composer/../../src/integrations/admin/background-indexing-integration.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/pear/php74') in /home/js390764/today.vn.ua/www/wp-content/plugins/ewww-image-optimizer/vendor/composer/ClassLoader.php on line 571
Рятувальник у Сутисківській громаді у вільний від служби час під час пожежі врятував людину - Вінниця Сьогодні
21 Квітня, 2023, 10:54

Рятувальник у Сутисківській громаді у вільний від служби час під час пожежі врятував людину

19 квітня о 16:51 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в с.Сутиски Сутисківської територіальної громади Вінницького району. Першим, побачив полум’я з літньої кухні рятувальник Віктор Безносюк, який проживає поблизу місця події. Надзвичайник у вільний від несення служби час, без зайвих вагань, побачивши, що з будинку йде густий дим, кинувся на порятунок. Із задимленого приміщення, старший прапорщик служби цивільного захисту, до прибуття пожежно-рятувального підрозділу, виніс 88-річну жінку на вулицю. На щастя, допомога пенсіонерці від лікарів екстреної медичної допомоги не знадобилася. Останні, прибувши до місця події, після огляду жінки, констатували, що  вона госпіталізації не потребує. О 17:26 силами підрозділу ДСНС пожежу ліквідовано. Причина виникнення загоряння – коротке замикання електромережі.

Завдяки професійним діям та оперативності співробітників ДСНС врятовано постраждалу на пожежі та не допущено подальше розповсюдження вогню на поруч розташовані споруди.

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня