17 Серпня, 2022, 12:38

“Розбираємо на молекули”: танкісти з Вінниччини розповіли, як б’ють окупантів на півдні України

Танкісти з 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка регулярно зменшують чисельність особового складу окупантів на кордоні Миколаївської та Херсонської областей. Саме там зараз несуть службу військовослужбовці підрозділу з Вінниччини.

Пресслужба бригади повідомляє: ситуація на вказаній ділянці фронту суттєво не змінилася впродовж останніх кількох тижнів. Ворог продовжує обстріли, тому роботи в наших бійців багато. У бригаді вже давно не рахують ні кількості знищеної ворожої техніки, ні живої сили противника, що й досі лежить у полях на  півдні нашої країни.

“Днями ми працювали по укриттях особового складу противника. Відпрацювали точно, поклали немало окупантів, знищили 2 БМП, які рашисти розмістили в укритті. Працюємо використовуючи дрони. Коли вони пруться, щоб відпрацювати по нас, ми чекаємо, вираховуємо їхні позиції. Потім, коли вцілілі рашисти повертаються, як вони думають,  до себе в тил, от тут ми і даємо їм жару, “розбираємо на молекули”. Потім вони, як виживуть, ще довго бояться знову виїжджати”, – розповідає командир підрозділу танкістів Валентин.

Підрозділ у Валентина злагоджений, перевірений в багатьох боях, у бійців єдина мотивація: прогнати окупантів з рідної землі.

“Лупцюємо нечисть добренько, по всій лінії відповідальності. Уже видно, що в них і техніки поменшало, й особовий склад став ще більш “збентежений”. Коли вони бачать наші танчики чи хлопців з піхоти, відразу намагаються накивати п’ятами, – поділився думками навідник танка Артем. – Було навіть таке, що ми як йшли в атаку, то ворог просто з бліндажів утік, поховався за своїми БМП та танками. Постає запитання, за що їм тут вмирати? Та не нам шукати відповіді на це запитання, ми, головне, їх покладемо у ґрунт, а вони хай самі й шукають відповідь”.

Бійці додають: неодноразово помічали випадки, коли ворог навіть не намагався забирати своїх загиблих. Вони просто забирають швидко речі, зброю, навіть ще з поранених, і просто тікають.

 

Останні новини

Новини

29 Вересня
28 Вересня