12 Квітня, 2023, 13:10

Родинам загиблих вінницьких КОРДівців вручили державні нагороди

Указом Президента України дев’ять спецпризначенців КОРДу з Вінниччини нагороджено посмертно.

Як зазначають на сторінці Нацполіції Вінниччини у Фейсбук, за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність присязі поліцейського, сумлінне та бездоганне служіння, орденами «За мужність» ІІ та ІІІ ступеня посмертно нагороджено дев’ятьох бійців спецпідрозділу «КОРД», які загинули 22 травня 2022 року під час ракетного обстрілу у Запорізькій області. Вони пішли у вічність захищаючи Україну.

Дев’ятеро поліцейських, синів, батьків, чоловіків. Дев’ятеро вірних побратимів, напарників, друзів. Дев’ятеро соколів небесної варти, які віддали свої життя за кожного з нас, – йдеться у повідомленні.

Нагороду орден «За мужність» ІІ ступеня – капітана поліції Віталія Олійника – отримали дружина Алла та мати загиблого бійця Людмила Павлівна.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня – полковника поліції Михайла Зайцева – отримали його дружина Юлія та батьки Олександр Олександрович і Євдокія Василівна.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня – підполковника поліції Ігоря Подзігуна – отримала дружина Тетяна та мати Марія Іванівна.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня – майора поліції Дмитра Клименка – отримали його дружина Аліса та батьки Сергій Петрович і Віолетта Федорівна.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня – майора поліції Богдана Щербаня – отримали його батьки Олексій Михайлович і Надія Іванівна та сестра Оксана.

Нагороду орден «За мужність» ІІІ ступеня – капітана поліції Віталія Антощука – отримали його дружина Юлія та батьки Геннадій Всеволодович і Надія Григорівна.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня – капітана поліції Богдана Булеги – отримали його дружина Оксана та батьки Микола Васильович і Зоя Миколаївна.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня – старшого лейтенанта поліції Ігоря Бондарчука – отримали його дружина Карина та батьки Анатолій Іванович і Галина Василівна.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня – старшого лейтенанта поліції Артура Турляка – отримали його дружина Катерина, мати Оксана Миколаївна та брат Ярослав.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня