19 Січня, 2023, 13:29

Рішення НКРЕКП про оштрафування “Вінницяобленерго” буде оскаржене в суді

Нагадаємо, за недотримання графіків відключень електропостачання ПАТ “Вінницяобленерго” оштрафували на 85 тисяч гривень. Відповідне рішення оприлюднили 17 січня.

На ФБ-сторінці підприємства повідомляють, що нещодавно НКРЕКП оштрафувало АТ «Вінницяобленерго» на 85 тисяч гривень, а генерального директора підприємства – на 1700 гривень за недотримання справедливих графіків відключень й неналежне інформування споживачів про перерви електропостачання.

“Повідомляємо, що АТ «Вінницяобленерго» вважає прийняті рішення НКРЕКП несправедливими та готове оскаржувати їх у суді”, – кажуть на підприємстві.

В акті перевірки зазначається, що для забезпечення максимально справедливого розподілу часу відключення споживачів фахівцями складені та погоджені Вінницькою ОВА графіки погодинних відключень. Вони розподілені на три пропорційні черги і повністю відповідають вимогам Міненерго. Черговість відключення черг також дотримується. Зауваження щодо їх введення – відсутні. Отже, комісія підтвердила дотримання АТ «Вінницяобленерго» принципу справедливості відключень споживачів, а не навпаки.

“Єдине порушення, на думку НКРЕКП, полягає у наступному: 29.11.2022 року о 05:30 в оперативному журналі Товариства було зроблено запис про відключення першої черги графіку погодинних відключень, проте на офіційному вебсайті зазначено, що початок відключення цієї черги буде о 06:00, а повідомлення про фактичне відключення опубліковане о 06:07. Це порушує визначене НКРЕКП правило, аби кожні 30 хвилин оновлювалась інформація про час відключення споживачів. Ось і все. Ми на 7 хвилин запізнилися з поновленням інформації на сайті, а нас звинувачують у несправедливому розподілі електроенергії”, – ідеться в дописі.

Також на підприємстві додали, що з грудня 2022 року тривають постійні перевірки представниками Держенергонагляду, НКРЕКП та СБУ з питань забезпечення усім споживачам рівного доступу до електропостачання. Представники цих органів постійно наголошують на високому рівні організації даної роботи в АТ «Вінницяобленерго» і ставлять його у приклад іншим розподільчим енергокомпаніям.

Споживачам надали можливісит самим ознайомитися із витягом з акту перевірки.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня