Результат дослідження компанії SOCIS: на Вінниччині «Українська Стратегія Гройсмана» лідирує в рейтингу довіри

Соціологічні опитування перед місцевими виборами в окремо взятому регіоні  надають важливу інформацію про його проблеми та успіхи і, відповідно, про те, яким політичним силам та конкретним особистостям довіряє та симпатизує населення. І якщо результати досліджень одразу кількох  авторитетних центрів вивчення громадської думки, фактично, співпадають, їхні висновки не викликають сумніву.

У соцмережі потрапили дані свіжого соцопитування, проведеного у Вінниці та Вінницькій області відомою українською компанією  SOCIS.

Так, восени на виборах до Вінницької міської ради 40% городян готові віддати голоси за партію «Українська Стратегія Гройсмана». На другому місці в цьому рейтингу довіри з результатом у близько 13% – «Слуга народу»; далі  8,5% – партія «Європейська солідарність» (8,5%); партія ВО «Батьківщина» з 5,6%. Партія «Опозиційна платформа – За життя» має 5,4%. Партія ВО «Свобода» має 1% прихильників. Усі інші потенційні учасники виборчого процесу не дотягують і до одного відсотку.

Серед тих вінничан, які вже визначилися, на виборах, якщо б вони відбувалися в найближчу неділю, 48,6% проголосували б за партію «Українська Стратегія Гройсмана». 15,8% підтримали б проходження до міськради партійців «Слуги народу», 10,3% – «Європейську солідарність», 6,8% – ВО «Батьківщина» та 6,5% – «Опозиційну платформу – За життя».

Показові й результати опитування щодо виборів міського голови Вінниці. Чинний мер Сергій Моргунов має підтримку в 74,2% вінничан. Його потенційна суперниця – Ірина Борзова – наразі заручилася симпатією 4,8% городян. Серед тих, хто остаточно визначився із вибором, найближчої неділі за Сергія Моргунова проголосувало б 56,5% жителів Вінниці, за Ірину Борзову3,6%.

З огляду на дані соцопитування по місту, не здивували й результати дослідження електоральних вподобань жителів Вінницької області. Так, 19,8% – хочуть бачити в обласній раді членів партії «Українська Стратегія Гройсмана», 16% – «Слуг народу», прихильників Порошенка з «Європейської солідарності» – 9,9%,  за ВО «Батьківщина» голосувало б 9%, а «Опозиційна платформа – За життя» отримала б 5,2% симпатиків. Серед тих, хто визначився та готовий голосувати в найближчу неділю, 27,9% – підтримують «Українську Стратегію Гройсмана», 22,5% – «Слугу народу», 19% – ВО «Батьківщина» і 14% – «Європейську солідарність». «Опозиційна платформа – За життя» отримала б 7,3% голосів.

Нагадаємо, нещодавно львівський центр вивчення громадської думки «Соціоінформ» теж оприлюднив соціологію по Вінниці і Вінницькій області. Лідери майбутніх виборчих змагань – без змін.

За проходження партії «Українська Стратегія Гройсмана» у Вінницьку міську раду серед  тих,  хто визначився та планує голосувати, –  52,7%; за  «Європейську солідарність» – 13,1%;  «Слуга народу» набрала би 7,7% голосів; ВО «Батьківщина» – 6,9%;   «ОПЗЖ» – 5,5%.

Сергія Моргунова 54,2% голосів (від усіх опитаних) вінничани вдруге обрали б мером; а тих, хто визначився з цим питанням уже найближчої неділі віддали б за 59,4% голосів.

До обласної ради та рад ОТГ 35, 3% жителів Вінниччини, які вже визначилися,  відають перевагу кандидатам від

«Української стратегії Гройсмана»; 14,4%  –  «Слугам народу»; ВО «Батьківщина» – 13,2%;  «Європейській солідарності» – 13,1% та радикалам Ляшка – 6%.

Два дослідження – один висновок. На Вінниччині вже сьогодні готові довірити майбутнє області Володимиру Гройсману та професіоналам із його команди та його партії.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня