5 Квітня, 2023, 14:23

Радіодиктант з мінної безпеки для дітей провели у Вінниці

У “Прозорому офісі” на дитячій точці #Спільно діти писали радіодиктант із мінної безпеки до Міжнародного дня інформування про мінну проблему та допомогу у сфері розмінування, який відзначають 4 квітня.

Радіодиктант транслювався по радіо, у соціальних мережах та через додаток “Дія”, – зазначають на сайті міськради. Текст зачитав Михайло Карпань – актор, який озвучив Пса Патрона в однойменному мультфільмі. До написання тексту могли долучитися всі охочі.

“Проведенням ось таких заходів ми на націлені на підвищення обізнаності про мінну безпеку. Серед наших партнерів, зокрема, ДСНС та Центр з протимінної діяльності. Важливо інформувати діток, у цікавій та доступній формі розповідати їм, що потрібно робити, якщо побачив вибухонебезпечний предмет, як правильно себе поводити. Крім того, сьогоднішній захід – це чудова нагода діткам поспілкуватися”, – розповідає фахівчиня із соціальної роботи проєкту #Спільно від UNICEF Ukraine та “СОС Дитячі містечка” Ольга Черната.

Різні активності для дітей-переселенців, а також маленьких вінничан на точці #Спільно влаштовують із минулого року. Тоді міська рада, UNICEF Ukraine та “СОС Дитячі містечка” підписали Меморандум про співпрацю.

“Раді нашій співпраці з UNICEF Ukraine та “СОС Дитячі містечка”. Разом можемо дарувати ще більше уваги, турботи та любові нашим діткам, для яких потрібно зберегти дитинство, навіть в умовах воєнного часу. Намагаємося влаштовувати і організовувати для них різні активності, включаючи й пізнавальні”, – говорить директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

Нагадаємо, проєкт #СпільноСоціальніПослуги впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW).

Соціальні послуги можна отримати на точці #Спільно, яка розташована у Вінниці за адресою: проспект Космонавтів, 30 (“Прозорий офіс”), каб. 305. Там для вінничан та внутрішньо переміщених осіб безкоштовно надають психологічну та соціальну допомоги.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня